Tło_desktop_v2
Mobile_update_v2

Nadchodzące usługi i transport

Rezerwacja hotelu, restauracji, wejścia do muzeum, przewodnika, autokaru? Zostaw to nam, to jest nasze życie i doświadczenie

NASZA FIRMA

Elis Tours of Warsaw jest uznaną, profesjonalnie prowadzoną firmą, która rozpoczęła swoją działalność w 2002 roku. Nasze doświadczenie i wszystkie aspekty podróży sprawiają, że firma jest silna i wystarczająco spersonalizowana dla unikalnych projektów. Wraz z naszymi zagranicznymi partnerami specjalizujemy się we własnych, unikalnych dziedzinach turystyki i sportu, wycieczkach do gospodarstw agroturystycznych, programach pociągów parowych i wszystkich aspektach podróży po Europie. Wieloletnie doświadczenie we współpracy z czołowymi światowymi touroperatorami oraz wieloma wyspecjalizowanymi firmami, dało nam bardzo silną bazę zawodową do zorganizowania każdej szczegółowej wycieczki na terenie Polski i krajów ościennych.

Wieloletnie doświadczenie we współpracy z czołowymi światowymi touroperatorami oraz wieloma wyspecjalizowanymi firmami, dało nam bardzo silne profesjonalne zaplecze do zorganizowania każdej szczegółowej wycieczki na terenie Polski i krajów ościennych.

 

Vital tour company to nasza dbałość o szczegóły. Współpracując z nami możecie być Państwo pewni, że każdy szczegół jest brany pod uwagę. Każda część Państwa programu jest szczegółowo zaplanowana, skonstruowana i pełna wyjątkowych miejsc, gdzie masowa turystyka jeszcze nie zawitała. Dzięki temu, że jesteśmy w stanie zadbać o każde Państwa życzenie, możemy zapewnić Państwu wspaniale relaksujący i ciekawy program, pozwalający skoncentrować się na własnych klientach.

foto_1
foto_2

Na przestrzeni lat osiągnęliśmy ogromny sukces dzięki kontaktom z liczącymi się partnerami, touroperatorami, biurami podróży z całej Europy, Stanów Zjednoczonych, Japonii, Tajlandii i Australii. Wierzymy, że nasz sukces opiera się na osobistym podejściu, które poświęcamy każdemu klientowi i organizatorowi. Możemy zapewnić, że nawiązaliśmy długotrwałe, osobiste relacje z hotelami, restauracjami, przewodnikami i atrakcjami. Wszystkie usługi są regularnie sprawdzane, aby zapewnić Państwu jakość, której potrzebujemy, aby dostarczyć naszym gościom najwyższą satysfakcję.

Niezależnie od tego, czy Państwa wymagania są niewielkie dla grupy, czy też jest to potężna konwencja, możemy zaoferować Państwu usługi najwyższej jakości.

Podróżuj z nami, a będziesz podróżować z niezawodnym, opiekuńczym przyjacielem.

Jacek Kasprzyk

grupa

NADCHODZĄCE USŁUGI

Wieloletnia współpraca z prestiżowymi touroperatorami podkreśla nasze doświadczenie i profesjonalizm w zarządzaniu wycieczkami. Specjalizujemy się w wycieczkach niszowych, gdzie pomagamy Państwu w realizacji własnych, szczegółowych wymagań w Polsce i krajach ościennych. Nasze długoterminowe umowy pozwalają Państwu na uzyskanie najwyższej jakości usług i stawek. W pracy w turystyce tak ważna jest szczegółowa uwaga, a nasz spersonalizowany i troskliwy profesjonalizm pozwoli Państwu zrelaksować się i zająć własnymi klientami. Podróże są naszą pasją – zawsze poświęcamy pełną uwagę Państwa programowi, a naszym celem jest odciążenie Państwa od wszelkich wymagań organizacyjnych.

Wiele lat temu powiedziano nam, że turystyka jest tworzeniem rzeczywistości z marzeń i to nigdy nie opuściło naszego umysłu.

i_sleep
i_place
i_food
i_info

Rezerwacja hotelu, restauracji, wstępu do muzeum, przewodnika, autokaru, atrakcji to wszystko w ramach usług, które Państwu oferujemy.

Dzięki wieloletniej współpracy nawiązaliśmy doskonałe kontakty z wieloma przedstawicielami świata sportu, rolnictwa i kultury w całej Polsce i Europie. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji, służymy radą i pomocą, a przede wszystkim dostarczamy najwyższej klasy program.

TRANSPORT I FLOTA AUTOKAROWA

Dużą część działalności Elis Tours stanowią przewozy autokarowe, koordynacja kongresów, przewozy indywidualne, przewozy klientów VIP, wyjazdy motywacyjne i eventy, wycieczki dla dzieci. Przywiązujemy ogromną wagę do bezpieczeństwa, nasza flota oparta jest na autokarach marki Mercedes, Setra i Volvo, wyposażonych we wszystkie dostępne systemy bezpieczeństwa.

Nasze nowe autokary to również komfort dla Państwa gości: wszystkie autokary wyposażone są w klimatyzację, toaletę, DVD, CD, MP3, odchylane fotele, podnóżek, wszystkie fotele posiadają pasy bezpieczeństwa. Możemy nawet dostosować liczbę miejsc do indywidualnych potrzeb Państwa grupy. Nasze autokary są również przyjazne dla środowiska – wszystkie spełniają wymogi klasy EURO 6, co pozwala na wjazd do wszystkich europejskich stolic i miast przy najniższych możliwych opłatach. Pojemność naszych pojazdów wynosi do 57 pasażerów.

Elis Tours bardzo poważnie traktuje szkolenie i kształcenie kierowców. Jesteśmy bardzo dumni z naszych pracowników. Są oni zawsze profesjonalni, pomocni, opiekuńczy i uśmiechnięci. Nieustannie pracujemy nad poprawą umiejętności językowych naszych kierowców. Wielu z nich mówi po angielsku. Wszyscy nasi kierowcy są zawsze dobrze przeszkoleni do zwiedzania – znają wszystkie trasy i topografię głównych miast europejskich.